WYCIECZKA EDUKACYJNA

W dniu 9 listopada 2016 roku uczniowie klasy II Technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii odwiedzili Stolicę. Warszawa przywitała młodzież pierwszym w tym roku śniegiem.

Pierwszym punktem wycieczki była Klinika Koni Szkoły Główniej Gospodarstwa Wiejskiego. Nowoczesne i bogate wyposażenie kliniki zrobiło na uczestnikach wycieczki ogromne wrażenie. Uczniowie mieli również możliwość zwiedzenia stajni i krytej ujeżdżalni, gdzie studenci uczą się jeździć konno.

Kolejnym punktem wycieczki było muzeum Pawiak. Nie było osoby, której nie poruszył i zmusił do refleksji tragiczny los więźniów w okupowanej Polsce.

Na zakończenie dnia czekała młodzież chwila rozrywki w Teatrze Komedia, gdzie obejrzeli znakomity spektakl w reżyserii Jerzego Bończaka pt. “Hotel Westminster”. Gwiazdorska obsada i przezabawne dialogi wprowadziły wszystkich w doskonały nastrój i w dobrych humorach uczniowie wrócili do Zduńskiej Dąbrowy.

img_20161109_142526-kopiowanie

received_687896061375460-kopiowanie