MATEUSZ DAŁEK DRUGI W ELIMINACJACH POWIATOWYCH XIV OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

18 marca 2016 roku w Łowiczu odbyły się eliminacje powiatowe XIV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Turniej ten odbywa się corocznie w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne. Prowadzony jest na kilku etapach: szkolnym, gminnym, powiatowym, wojewódzkim i krajowym. Po wcześniejszych eliminacjach szkolnych i gminnych, do etapu powiatowego zakwalifikowało się trzech uczniów naszej szkoły: Adam Czajka i Mateusz Dałek z klasy II TR oraz Krzysztof Tomes z klasy II TW.

W wyniku zmagań konkursowych, składających się z części pisemnej a następnie ustnej, Mateusz Dałek zajął II miejsce a Adam Czajka uplasował się na IV miejscu wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Mateusz za uzyskany bardzo dobry wynik otrzymał dyplom i nagrody rzeczowe.

Wszystkim finalistom turnieju gratulujemy i dziękujemy za reprezentowanie szkoły oraz życzymy dalszych sukcesów.

DSC_0138 (Kopiowanie)