XI POWIATOWY KONKURS ,,OZDOBY WIELKANOCNE 2011”

Są już znane wyniki powiatowego konkursu na ozdoby wielkanocne, który organizowała wspólnie z łowickim starostwem Gminna Biblioteka Publiczna w Chąśnie. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w siedzibie organizatora,
w GBP w Chąśnie II, 14 kwietnia o godzinie 13.00.

Nagród było bardzo dużo, bo ponad 80. Z naszej szkoły wyróżnione zostały następujące uczennice: Patrycja Grzesiak (kl. I TW), Joanna Błaszczyk (kl. II TAK), Róża Gradowska (kl. I TAK). Dziewczęta otrzymały dyplomy, słodycze oraz książki popularno-naukowe.

Podobnie jak w ubiegłych latach, komisja konkursowa kładła duży nacisk na oryginalność wykonanych prac oraz zwracała uwagę na wykorzystane w pracach plastycznych materiały.
W konkursie były 4 kategorie: palmy wielkanocne, pisanki, stroiki i świąteczne pocztówki.