WOJEWÓDZKA OLIMPIADA O EKOLOGII I OCHRONIE ŚRODOWISKA

I etap olimpiady odbył się  3 marca 2011 roku w Bratoszewicach. Udział w nim wzięli następujący uczniowie:  Jakub Krukowski, Zbigniew Mikina, Mateusz Klimek, Robert Jabłoński – z klasy  II Technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik oraz  Adrian Stępień, Katarzyna Klimkowska, Marcin Kuciński z klasy III Technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik. W tym etapie uczestniczyło 60 osób, 10 osób zakwalifikowało się do finału wojewódzkiego. W grupie  osób zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego znalazł się Jakub Krakowski z klasy II TR.

II etap olimpiady odbył się 17 marca 2011 roku również  w Bratoszewicach. W tym etapie uczestniczyło 30 osób z trzech oddziałów – Bratoszewice, Piotrków Trybunalski, Kościerzyn. Po teście 10 osób  przeszło do ścisłego finału. Nasz uczeń  Jakub Krukowski zajął 7 miejsce. Jest to bardzo dobra lokata, gdyż w tej olimpiadzie biorą udział dysponujący wiedzą praktyczną rolnicy, którzy ukończyli studia wyższe.