ODDAJMY HOŁD NASZEJ OJCZYŹNIE

Oddajmy hołd naszej Ojczyźnie

Dnia 17 listopada 2010 roku odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 92 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Program słowno-muzyczny przedstawiła młodzież z klasy II TW i II TR. Za dekorację odpowiedzialne były uczennice z klasy II TAK. Po raz pierwszy wystąpił chór szkolny prowadzony przez
p. Karinę Sędkowską-Staszewską, a towarzyszył mu nasz zespół gitarowy pod kierunkiem p. Aleksandra Frankiewicza. Nad przygotowaniem akademii czuwał
p. Dariusz Wojtysiak.

11 listopada to święto szczególnie ważne dla wszystkich młodych Polaków. Dlatego każdego roku nauczyciele wraz z uczniami zwracają uwagę na rozbudzanie i kultywowanie tradycji patriotycznych. Zgromadzona na sali publiczność podziękowała oklaskami występującym uczniom.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor – podziękowała za przygotowanie apelu oraz pogratulowała uczniom, którzy odnieśli sukcesy w konkursach i olimpiadach.