4 MIEJSCE W III ŁOWICKIEJ LIDZE FUTSALU

17 lutego, po 4 miesiącach piłkarskich zmagań, zakończyły się rozgrywki III Łowickiej Ligi Futsalu, w których uczestniczyła drużyna ZSCKR Zduńska Dąbrowa. Zespół zanotował 5 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki, będąc przez kilka ostatnich tygodni na 3 miejscu w tabeli, a po przedostatniej kolejce na miejscu 2. Niestety porażka w ostatnim meczu spowodowała spadek na miejsce 4 i brak awansu do wyższej II Ligi /zabrakło 2 pkt./. Taki jest jednak sport, są zwycięzcy i przegrani… Obiektywnie jednak patrząc, 4 miejsce w pierwszym roku gry w III Lidze jest dobrym wynikiem zespołu. Skład drużyny, uczniowie: Szczepan Kacprzak, Szymon Wódka; absolwenci: Filip Politowicz i Bartłomiej Królikowski /bramkarze/, Dawid Bogucki, Kamil Kaczor, Karol Wybraniec /kapitan/; a także Dorian Nasalski i Wojciech Guzek.