SZCZEGÓLNY GOŚĆ W NASZEJ SZKOLE

6 grudnia 2018 roku, w ramach wizytacji parafii św. Jakuba Apostoła w Zdunach, ks. bp. Andrzej Franciszek Dziuba Ordynariusz Diecezji Łowickiej, w asyście ks. Andrzeja Sylwanowicza sekretarza bpa i ks. Jarosława Swędraka proboszcza parafii, odwiedzili ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie. W otoczeniu nauczycieli, pracowników, uczniów klas pierwszych i drugich, w progach szkoły gości powitali dyrekcja i uczniowie szkoły. Następnie w oficjalnym spotkaniu w sali konferencyjnej pan dyrektor przedstawił historię szkoły, jej załozycieli i patronów, kierunki kształcenia, rozwój szkoły i najważniejsze coroczne wydarzenia szkolne. Ks. biskup w swoim wystąpieniu do uczniów klas trzecich i czwartych, wspomniał m.in. o swoim, tegorocznym złotym jubileuszu matury i realiach tamtych i dzisiejszych czasów, życząc młodzieży dobrego wyboru kierunku studiów, wszelkiej pomyślności i szczęścia osobistego i rodzinnego. Kolejnym etapem wizytacji było zwiedzanie budynków szkoły. Ostatnim akcentem był wspólny obiad z przedstawicielami całej społeczności szkolnej.